Audio Guide

 

AT-100

AT-100 jest pierwszym audioprzewodnikiem Okayo. Pełnowymiarowa klawiatura numeryczna z dużymi klawiszami ułatwia obsługę urządzenia klientom w każdym wieku. Wbudowane oprogramowanie umożliwia nagranie krótkiego komentarza przez użytkownika, a karty SD zapewniają odpowiednią dla nawet najdłuższych wycieczek ilość pamięci.

 

AT-200

Jest to bardziej rozbudowana wersja systemu AT-100. Wbudowany wyświetlacz OLED pozwala na łatwiejszą kontrolę oraz może przekazywać dodatkowe zdjęcia i informacje o prezentowanym obiekcie. Podświetlana klawiatura ułatwia zwiedzanie zaciemnionych obiektów oraz nocne wycieczki. Dodatkowo oprogramowanie Audio Master zapewni szybsze wgrywanie transmisji nawet w 32 językach.

 

AT-300

AT-300 to prosty i intuicyjny system umożliwiający przyjazną użytkownikowi obsługę za pomocą tradycyjnej klawiatury. Wbudowany wyświetlacz OLED pozwala na łatwiejszą kontrolę. Urządzenie posiada wbudowany system alarmowy.

 

AT-300 L

AT-300L to prosty i intuicyjny system umożliwiający obsługę za pomocą interfejsu liniowego – dzięki czemu użytkownik może skupić się tylko na faktycznym zwiedzaniu, a nie obsłudze urządzenia. Wbudowany wyświetlacz OLED pozwala na łatwiejszą kontrolę. Urządzenie posiada wbudowany system alarmowy.

 

AT-300 TGS

AT-300 TGS to pierwszy system audio guide z wbudowanym odbiornikiem tour guide. Proste i intuicyjne urządzenie obsługiwane jest za pomocą tradycyjnej klawiatury. Wbudowany wyświetlacz OLED pozwala na łatwiejszą kontrolę. Urządzenie posiada wbudowany system alarmowy.

 

MTS-200

Zautomatyzowany system Audio Guide przeznaczony jest dla operatorów statków lub autokarów. Pokrywając swoim zasięgiem ponad 100 metrowy obszar zapewni jednoczesną obsługę nawet 8 grup językowych. Opcjonalne połączenie z systemem GPS ogranicza prace związane z obsługą urządzenia praktycznie tylko do jego uruchomienia.